Наш час у твоїх руках

“Наш час у твоїх руках.”

Кожна мить приносить неминучу реальність чийогось відходу з цього світу, але всі ми не знаємо свого місця в “черзі” відходу.

Вірш “Наш час у Його руках” чудово передає глибоку істину Псалма 31:15, який нагадує нам, що нашим життям з любов’ю керує рука Всемогутнього Бога.

Ця істина є фундаментальним переконанням християнської віри і підкреслює божественне провидіння, яке керує кожним аспектом нашого життя.

Згідно з Біблією, в книзі Еклезіаста 3:11 говориться, що в серцях усіх людей існує глибока туга за чимось, що виходить за межі тимчасового і скінченного, за чимось вічним. Це вічне прагнення відображає глибоке бажання з’єднатися з Богом, бажання, яке виходить за межі культурних, релігійних та ідеологічних відмінностей.

Ми стикаємося з нескінченною чергою, що простягається перед нами, її справжня довжина прихована від нашого погляду. Її не обійти, не уникнути, не втекти. Ми пов’язані з цією дорогою, яка невпинно рухається вперед, і кожен крок є нагадуванням про нашу колективну подорож до неминучого пункту призначення.

Тут, на цій мандрівці, що зветься життям, яке Біблія описує як коротке. Дозвольте мені поділитися з вами кількома прикладами того, що там сказано:

 • “Бо ви не знаєте, що принесе вам завтрашній день. Яке ваше життя? Бо ви немов туман, що з’являється на короткий час, а потім розвіюється”. Якова 4:14 ESV
 • “Навчи нас рахувати наші дні, щоб ми мали мудре серце”. Псалом 90:12 ESV
 • “Дні життя нашого сімдесят, або вісімдесят у силі, але це роки праці та втоми, а потім вони минають, і ми відлітаємо. Хто рахує силу гніву Твого, і гнів Твій за страхом Твоїм. Навчи нас рахувати наші дні, щоб ми набули мудрого серця. Повернися, Господи! Надовго? Змилуйся над рабами Твоїми! Утверди нас вранці любов’ю Твоєю непохитною, щоб ми могли радіти й веселитися по всі дні наші!” Псалом 90: 10-14 ESV
 • “Дай мені знати, Господи, кінець днів моїх і міру днів моїх, об’яви мені, Господи, який я недовговічний, бо ось Ти вкоротив дні мої, і життя моє перед Тобою, як ніщо. Всі люди, як подих. Зброя”. Псалом 39: 4-5 ESV
 • “Послухайте, ви, що кажете: “Сьогодні або завтра ми підемо в таку-то країну, проведемо там рік, будемо торгувати і матимемо прибуток”. – Ви не знаєте, що принесе наступний день. Що таке ваше життя? Для вас це туман, який з’являється на короткий час, а потім зникає. Натомість ви повинні сказати: “Якщо Господь захоче, ми будемо жити і робити те чи інше”. А так ви хвалитеся у своїй зарозумілості. Уся ця зарозумілість погана. Хто знає, що добре, але не робить цього, той грішник”. Якова 4:13-17 ESV

Тому важливо, щоб ми були пильними і використовували ситуацію по максимуму.

Ось кілька пропозицій щодо діяльності, які ми можемо і повинні розглянути.

 • Використовуйте кожну можливість, щоб створити незабутні спогади, які справді відображають те, ким ви є і що ви цінуєте. Незалежно від того, чи це тихий вечір з коханою людиною, чи захоплююча пригода, наповніть цю подію сенсом і важливістю.
 • Знайдіть час для самоаналізу та відкрийте для себе свої справжні пріоритети серед метушні повсякденного життя. З чітким розумінням того, що для вас важливо, ви зможете впевнено долати будь-які перешкоди, що виникатимуть на вашому шляху.
 • Переконайтеся, що ви виділили час у своєму щільному графіку для занять, які приносять вам радість і задоволення. Займайтеся тим, що приносить вам радість: особистим проектом, якісним проведенням часу з близькими чи просто знаходженням розради у хвилини спокою. Не забувайте піклуватися про себе і плекати свою внутрішню сутність.
 • Цінуйте і приймайте свої особливі навички і таланти та впевнено діліться ними з іншими. Ваш внесок здатен приносити радість і позитив, а також відчутно змінювати життя тих, хто вас оточує.
 • Докладайте зусиль, щоб бути доброзичливими та уважними до всіх, кого ви зустрічаєте, і переконайтеся, що кожен відчуває, що його цінують і ставляться до нього з гідністю. Поширюючи позитив і доброту, ви не тільки приносите щастя іншим, але й допомагаєте створити більш турботливе і сприйнятливе суспільство.
 • Використовуйте свій голос, щоб змінити ситуацію на краще, відстоюючи справедливість, рівність і права людини. Об’єднаймося для боротьби з несправедливістю та гнобленням і забезпечимо, щоб голоси маргіналізованих або замовчуваних були почуті голосно і чітко.
 • Приймаймо мислення вдячності та вдячності за маленькі радощі життя, визнаючи красу та важливість повсякденних моментів. Вдячність за маленькі моменти може принести щастя і задоволення у ваше повсякденне життя.
 • Поширюйте радість, прикрашаючи чийсь день щирим компліментом, маленьким актом доброти чи простою щедрістю. Вплив ваших дій може принести радість і створити незабутній досвід для інших.
 • Докладіть свідомих зусиль, щоб змінити на краще своє життя і світ навколо вас. Незалежно від того, чи це підтримка екологічної стійкості, відстоювання соціальної справедливості чи заохочення участі громади, давайте працювати разом, щоб досягти прогресу та створити позитивні зміни.
 • Культивуйте любов і зв’язок у ваших стосунках та зміцнюйте міцні зв’язки, що ґрунтуються на довірі, повазі та взаєморозумінні. Важливо цінувати людей у вашому житті та регулярно демонструвати їм свою любов і вдячність.
 • Ставтеся до конфліктів і непорозумінь зі співчуттям і розумінням, з метою вирішення конфліктів і заохочення толерантності, де це можливо. Проявляючи толерантність і відпускаючи образи, ви можете створити відчуття миру і гармонії у ваших стосунках і в собі.
 • Шукайте миру в усіх сферах свого життя, прагнучи до гармонії та рівноваги, навіть коли стикаєтеся з життєвими викликами та невизначеностями. Виховуйте в собі почуття спокою через усвідомленість, медитацію та духовну посвяту, а також діліться цим спокоєм з іншими, щоб сприяти створенню більш гармонійної глобальної спільноти.
 • Завжди виявляйте свою любов і вдячність до важливих людей у вашому житті. Висловлюйте вдячність своїм близьким, чи то добрими словами, чи то корисними діями, чи просто проводячи з ними якісний час.
 • Живіть цілеспрямовано і рішуче, без страху йдіть до своїх мрій та амбіцій. Зустрічайте кожен день з ентузіазмом і оптимізмом, усвідомлюючи, що ви прожили своє життя на повну і глибоко любили його.
 • Відпустіть страх і сумніви та вітайте життя, сповнене радості та реалізації.

Розглядаючи ці аспекти, важливо пам’ятати, що ми є дітьми Божими, навіть якщо це включає в себе як християнські, так і нехристиянські елементи.

Наше завдання, як віруючих у Христа, полягає в тому, щоб поширювати Євангеліє, яке змінює життя, визнаючи, що кожна людина, незалежно від її духовного стану, прагне відкуплення і відновлення стосунків з Богом.

У Римлянам 10:14-15 апостол Павло підкреслює важливість віри, запитуючи: “Як може хто запросити того, хто не увірував у нього? Як можна вірити в того, хто не почув? Як вони можуть почути, якщо ніхто не ділиться з ними звісткою? Як хтось може поділитися з ними звісткою, якщо вони не мали такої можливості?” Написано: “Які гарні ноги тих, що несуть Євангеліє!”

Як посланці Христа, ми несемо щиру відповідальність і честь поширювати Євангеліє, пропонуючи надію і спасіння, яке можна знайти тільки в Ісусі Христі. Висловлюючи себе з добротою, співчуттям та автентичністю, ми маємо можливість показати, як Божа любов може позитивно змінювати життя людей. Це, в свою чергу, може надихнути інших шукати особистого зв’язку з Ним.

Коли ми приймаємо своє покликання місіонера, важливо, щоб ми підходили до кожної взаємодії з теплим і турботливим ставленням. Ми повинні бути чутливими до потреб інших, смиренними у своєму підході і ревно молитися, вірячи, що Святий Дух торкнеться сердець і розуму істиною Євангелія.

Важливо пам’ятати послання Ісуса в Матвія 28:19-20. Він підбадьорює нас такими словами: “Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я вам заповідав. І ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку”.

Ділімося Євангелієм з упевненістю і без страху, знаючи, що Слово Боже має неймовірну силу змінювати серця, спасати душі і гарантувати вічність в лоні нашого люблячого Отця.

Для подальших роздумів:

Ілюстрації з Біблії:

Притча про багатого дурня, Луки 12: 16-21 – Ісус розповідає притчу про багатого чоловіка, який планує побудувати великі комори для зберігання свого багатого врожаю, але Бог називає його дурнем, тому що він не розуміє, що його життя не гарантоване після цього моменту.

 • Це ілюструє невизначеність життя і важливість усвідомлення власної смертності.

Пожертва вдови Марка 12:41-44 – Ісус хвалить бідну вдову, яка дає дві дрібні монети до храмової скарбниці.

 • Він підкреслює важливість використання того невеликого часу і ресурсів, які ми маємо, незалежно від наших обставин.

Притча про таланти Матвія 25: 14-30 – У цій притчі Ісус вчить про управління та важливість мудрого використання наших здібностей і можливостей.

 • Він підкреслює, що наш час на землі обмежений і що ми відповідальні за те, як ми його інвестуємо.

Багач і Лазар Лука 16:19-31 – Ця притча порівнює долю багача, який жив розкішно, не піклуючись про інших, і бідного жебрака на ім’я Лазар.

 • Вона служить нагадуванням про стислість життя і вічні наслідки наших вчинків.

Вчення Павла про управління часом Ефесян 15:5-16 – Павло заохочує християн Ефесян максимально використовувати кожну можливість, визнаючи швидкоплинність часу і необхідність мудро розставляти пріоритети в служінні Божим цілям.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *